Wynajem i serwis odzieży roboczej


Usługa serwisu odzieży roboczej to rozwiązanie ściśle zorientowane na specyficzne wymogi i zapotrzebowania występujące w twojej w firmie. Usługa ta obejmuje także zapewnienie optymalnej odzieży roboczej w połączeniu z kompleksowym pakietem usług takich jak pranie i konserwacja, drobne naprawy oraz indywidualna personalizacja dla każdego pracownika.

Na początku określamy niezbędne zapotrzebowanie i częstotliwość wymiany odzieży. Następnie indywidualnie dopasowujemy odzież co sprawia komfort pracownika. Oprócz tego nasza odzież robocza spełnia wszystkie konieczne wymagania wynikające z przepisów bezpieczeństwa. Kolejnym etapem jest przekazanie uszytej i oznakowanej etykietami odzieży użytkownikom. Po przekazaniu odzieży pracownikom, następuje regularne odbieranie od klienta używanej odzieży roboczej, a także dostawa oczyszczonej odzieży roboczej, która przebiega zawsze według ściśle uzgodnionego harmonogramu, który dostosowany jest do potrzeb naszych klientów.

Brudna odzież robocza jest czyszczona w naszym zakładzie pralniczym. Nowoczesna technika pralnicza i wieloletnie doświadczenie gwarantują nienaganną, czystą i higieniczną odzież roboczą. Po wykonaniu usługi prania, odzież jest szczegółowo kontrolowana.Jeśli istnieje taka konieczność to naprawiamy uszkodzone elementylub wymieniamy na nowy asortyment.

Wyprana, i spakowana odzież jest dostarczna zgodnie z harmonogramem od Państwa zakładu.